innerbanner
آموزشگروه شرکت‌ های سام در سال ۱۳۹۱ شروع به فعالیت نمود. بخشی از این گروه موسسه آموزشی و پژوهشی سام محاسب می‌ باشد، که با توسعه کیفی و کمی فعالیت‌ های خود درحوزه آموزش و پژوهش، نقشی سازنده در جهت افزایش بهره‌وری نیروی انسانی در بخش‌های حسابداری، مالیاتی، بازرگانی و نرم افزارهای مالی ایفا نموده و اقدام به برگزاری دوره های آموزشی کاربردی و تخصصی در محیطی کاملا کارگاهی نموده است.  
موسسه آموزشی و پژوهشی سام محاسب
آدرس: میدان هفت تیر، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان گلریز، نبش کوچه شبنم، پلاک 6، طبقه اول
تلفن: 021-43497
آدرس سایت: www.saammohaseb.com/SaamMohasebFA/Education.aspx
ایمیل: info@saammohaseb.com
 

 

دوره های آموزشی

 

▏  مالی و بازرگانی

در این دوره ها با مفهوم حسابداری و اصول آن آشنا خواهید شد. و همچنین نسبت به تهیه، تنظیم و تحریر دفاتر قانونی و مدیریت مالی شناخت کافی را بدست خواهید آورد.

  فناوری و اطلاعات

پس از گذراندن این دوره ها با پایگاه داده ها، طراحی سایت و صفحات وب، کنترل پروژه،برنامه نویسی به زبان ++C ، تحلیل بدافزارها و... آشنا خواهید شد.

  بورس و بازار سرمایه

این دوره ها شامل دوره جامع سرمایه گذاری در بازار سهام، سرمایه گذاری در بازار سهام (تحلیل‏گری بنیادی)، تحلیل تکنیکال کاربردی در سهام و سرمایه گذاری در بازار سهام (مفاهیم اولیه و شیوه معاملات) می باشد.

  بازاریابی و فروش

در این دوره ها با مدیریت ارتباط با مشتری، روانشناسی مهارت فروش، مهارت های مذاکرات تجاری، مبانی بازاریابی و فروش، بازاریابی تلفنی و آشنایی با محاسبه، ثبت و تفكيك حسابداري صنعتي آشنا خواهید شد.

  کمپ و نشست همایش

این دوره ها شاملکمپ تربیت مدیرمالی-شرکت های بازرگانی، کمپ تربیت حسابدار ارشد شرکت ها، کمپ تربیت حسابدار شرکت ها، کمپ تربیت مدیر مالی-شرکت های تولیدی وکمپ تربیت حسابدار صنعتی می باشد.

  دوره های سپیدار

در دوره جامع نرم افزار حسابداری سپیدار با مفاهیم ورود به سیستم، معرفی منوها، کدینگ پیش فرض سیستم، دریافت و پرداخت، سیستم مشتریان فروش و تامین کنندگان و انبار سیستم، حقوق و دستمزد و سیستم حسابداری آشنا خواهید شد.
  ورود به صفحه آموزش  

 

میتونم راهنماییتون کنم؟