innerbanner
ارائه راهکار و راه اندازی و مشاوره نرم افزارهای متناسب با عملکرد سازمان

راه اندازی و مشاوره نرم افزار

در صد سال گذشته همزمان با  پیشرفت تکنولوژی و افزایش حجم اطلاعات نیاز به نرم افزارهای حسابداری به شدت احساس شد، و اولین نرم افزار مالی در ایران در سال 68 که شامل ثبت اسناد حسابداری، دفتر روزنامه، کل و یک تراز آزمایشی لود ارائه گردید؛ و پس از آن نرم افزارهای بسیاری تولید و عرضه شد که شرکت ها با توجه به نیازها و شاخص های کسب و کار برای مدیریت اطلاعات خود از آن استفاده می کنند.
در انتخاب نرم افزار می بایست به چند نکته اصلی توجه نمود:

  • نرم افزار طبق نیاز شرکت شخصی سازی شود.
  • گزارشات کاربردی در قسمت های مختلف مالی ارائه دهد.
  • خدمات پشتیبانی و به روز رسانی بسیار قوی و در دسترس داشته باشد.
  • ارتقا و بروز رسانی نرم افزار همواره در دستور کار قرارا بگیرد.
  • امکان اتصال به نرم افزار های دیگر را داشته و در فضای web قابل اجرا باشد.
  •  امنیت اطلاعات مالی را به طرز مناسبی فراهم آورد.

شرکت سام محاسب با توجه به شناختی که از کاربرد نرم افزارها و نیازهای شرکت دارد، میتواند در زمینه انتخاب بهترین و متناسبترین با هزینه مناسب به مشتریان خود کمک نماید .ضمن اینکه نرم افزار مالی جهت راه اندازی و استفاده صحیح و بهروری از امکانات می بایست به طرز صحیحی استقرار و مهندسی شود .

استقرار و پیاده سازی نرم افزارهای مالی

استقرار و پیاده سازی نرم افزارهای مالی نیازمند تعریف کدینگ استاندارد و متناسب با فعالیت شرکت می باشد. تهیه گزارشات کاربردی و قابل اتکا جهت تصمیم گیری مدیریت نیازمند طراحی کدینگ بر مبنای شناخت کامل از فعالیت و ساختار شرکت و همچنین ارتباط بین زیر سیستم های موجود می باشد؛ به عبارت دیگر استفاده از هر کدینگ برای هر شرکت پیشنهاد نمیشود.

شرکت سام محاسب تحلیل (سهامی خاص) با تجربه ای که در طراحی و اجرای انواع کدینگ در شرکتهای مختلف بازرگانی، تولیدی و خدماتی دارد؛ میتواند با پیاده سازی یک کدینگ استاندارد و کاربردی موجبات ارتقا و بهروری از سیستم مالی فراهم آورد.
خدماتی که سام محاسب در این زمینه ارائه می دهد:

  •  استقرار سیستم و تنطیمات نرم افزار و طراحی کدینگ متناسب با نیاز و فعالیت مجموعه
  • مشاوره، نظارت در استقرار و طراحی کدینگ متناسب با نیاز و فعالیت مجموعه
  • ارائه راهکار، مشاوره، نظارت جهت اصلاح کدینگ فعلی شرکت و ساختارهای نرم افزاری و ایجاد روش های اصلاحی

ارائه راهکار و راه اندازی و مشاوره نرم افزارهای متناسب با عملکرد سازمان

اجرای صحیح و اصولی اجزای مختلف حسابداری نظیر حسابداری مالی، انبار و حسابداری انبار،  فروش و حسابداری فروش، حقوق و دستمزد،  سیستم دریافت و پرداخت نیازمند تجربه اجرایی و دانش حرفه ای مالی می باشد.

چه بسا عدم استقرار صحیح و یا استفاده از رویه ای خلاف اصول مالی قطعا منجر به گزارشات خطا و غیر قابل استناد می باشد و اصلاح آنها بار هزینه ای سنگینی را به شرکت تحمیل می کند. در این راستا استفاده از خدمات تخصصی سام محاسب در اجرای رویه ها، استقرار سیستم، تعریف رویه ها و آموزش پرسنل می تواند در بهبود عملکرد شرکت موثر باشد.

میتونم راهنماییتون کنم؟